Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

Statystyki zgłoszeń

widget

wezwanie

rodo

serwisy mapowe
profilaktyka
konkurs vi edycja

eko patrol

zagninieni w warszawie

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

Straż Miejska m.st. Warszawy zaprasza do bezpłatnego korzystania z infrastruktury Stacjonarnego Miasteczka Ruchu Drogowego, które znajduje się na terenie IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Sołtyka 8 / 10.


Miasteczko czynne jest w okresie kwiecień – październik. Mogą z niego korzystać grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne. O infrastrukturze Miasteczka można przeczytać TUTAJ.

 

UWAGA!

Informacja o terminach korzystania z Miasteczka Ruchu Drogowego przez osoby indywidualne będą umieszczane na bieżąco od kwietnia (do 25 dnia każdego miesiąca funkcjonowania Miasteczka). 

 

Harmonogram Miasteczka Ruchu Drogowego:

W kwietniu 2019 Miasteczko będzie czynne w każdą sobotę i niedzielę, z wyjątkiem świąt Wielkanocy tj.:

06 i 07 kwietnia - godz. 10.00 - 18.00
13 kwietnia - piknik "Zdrowo rowerowo" - godz. 11.00 - 16.00
14 kwietnia - godz. 10.00- 18.00
27 i 28 kwietnia - godz. 10.00- 18.00

 

13 kwietnia w godz. 11.00-16.00 zapraszamy wszystkich chętnych na piknik "Zdrowo rowerowo"  Między 11.00 a 16.00 na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji związanych ze zdrowym trybem życia.  Podobnie jak w ubiegłym roku będzie można spróbować swoich sił na torze przeszkód, oznakować rower czy nauczyć udzielania pierwszej pomocy. Do tego liczne warsztaty, gry i konkursy przygotowane nie tylko przez Straż Miejską, ale i partnerów pikniku.

 

Dla grup zorganizowanych Straż Miejska m.st. Warszawy zapewnia rowery oraz kaski rowerowe niezbędne do przeprowadzenia egzaminu na kartę rowerową.


Dla osób indywidualnych przewidziano możliwość wypożyczenia rowerów oraz kasków rowerowych na miejscu (ograniczona liczba i rozmiary!).


Na terenie Miasteczka obowiązują przepisy zgodne z Kodeksem Drogowym. Uczestnicy muszą stosować się do umieszczonych tam znaków i sygnałów drogowych, ogólnych zasad i przepisów ruchu drogowego oraz poleceń strażnika miejskiego.


Przed wejściem na teren Miasteczka należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z INFRASTRUKTURY STACJONARNEGO MIASTECZKA RUCHU DROGOWEGO STRAŻY MIEJSKIEJ M.ST. WARSZAWY - pobierz dokument

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech