Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne belka dachowa 04Nauczyciele zauważyli podejrzany proszek u wychowanka Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii na Żoliborzu. Mieli rację – substancja okazała się narkotykiem.

Strażniczka z żoliborskiego referatu szkolnego pracowała w środę w mieszanym patrolu z policjantem, kiedy dostała wezwanie od dyrekcji Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii. Nauczycieli zaniepokoiło zawiniątko, znalezione wśród rzeczy jednego z podopiecznych. Torebeczka zawierała seledynowy proszek o nietypowym zapachu świeżej ryby. 17-latek przyznał, że to jest to narkotyk o nazwie „ecstasy”, który jest jego własnością. Jak mówił, rozpoczął leczenie z narkomanii, a środek pozostał mu „ze starych czasów”. Badanie policyjnym narkotestem potwierdziło, że proszek zawiera MDMA (metylenodioksymetamfetaminę). Funkcjonariusze pozbawili młodzieńca źródła pokus. Sprawę przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy