Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

3 numerAgresywny mężczyzna naubliżał i zaatakował strażników miejskich. W wyniku interwencji urazu doznała funkcjonariuszka. Mężczyzna został ujęty i przekazany policji.

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego, którzy 10 maja ok. godz. 17 patrolowali Żoliborz otrzymali zgłoszenie, że przy wejściu do metra na pl. Wilsona leży człowiek. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Mężczyźnie próbowali udzielić pomocy ratownicy pogotowia ratunkowego, ale odstąpili ponieważ zaczął się zachowywać agresywnie. W pewnym momencie mężczyzna wstał i wszedł przed jadące samochody. Nie reagował na polecenia zejścia z ulicy tylko ubliżał strażnikom miejskim, szarpał się z nimi, próbował kopać i uderzać głową, wytrącił funkcjonariuszce czapkę i opluł ją. Podczas interwencji urazu ręki doznała interweniująca strażniczka miejska. Po obezwładnieniu mężczyzny strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Mężczyzna został zatrzymany.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy