Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

strażnik miejski archiwum SMOśmioletnim synem opiekował się mężczyzna przekazany przez strażników miejskich policji na Żoliborzu. Chłopca zabrała matka.

Patrolujący 23 sierpnia ulicę Krasińskiego strażnicy zobaczyli około 21.25 chłopca w towarzystwie trzech mężczyzn. Dorośli pili alkohol i zachowywali się głośno oraz wulgarnie. Chłopiec sprawia wrażenie przestraszonego i zdenerwowanego. Strażnicy zainterweniowali.

Jednym z mężczyzn okazał się ojciec chłopca. Podczas interwencji był wulgarny, w ogóle nie zdawał sobie sprawy z faktu, że dziecku może cokolwiek grozić i bagatelizował sprawę. Ośmiolatek miał przy sobie telefon, z którego w obecności strażników zadzwonił do swojej mamy i przekazał aparat funkcjonariuszom. Kobieta była w pracy, jednak poinformowana o zaistniałej sytuacji przyjechała, by zaopiekować się synem. Na miejsce przybyła też wezwana policja, która przebadała mężczyzn alkomatem – ojciec dziecka miał ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Sprawę przeciwko nieodpowiedzialnemu ojcu przekazano policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy