Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej zabezpieczający miejsce wypadkuWieczorem 14 maja w al. Prymasa Tysiąclecia doszło do zderzenia ciężarówki z toyotą. Poszkodowany został kierowca osobowego auta. Strażnicy miejscy zabezpieczyli rejon wypadku i zaopiekowali się kierowcą.

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego, którzy około godziny 22:20 jechali al. Prymasa Tysiąclecia na wysokości ulicy Czorsztyńskiej, zostali poinformowani, że kilkaset metrów przed wiaduktem nad ulicą Obozową doszło do zderzenia ciężarówki z autem osobowym. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Na miejscu strażnicy zastali stojący na prawym pasie samochód ciężarowy marki MAN z przyczepą. Niespełna 200 metrów za ciężarówką stała w poprzek pasa biała toyota. Funkcjonariusze zaparkowali za nią radiowóz, włączając światła sygnalizacyjne by na uszkodzone pojazdy nie najechali inni kierowcy. Kierowca toyoty był przytomny, ale uskarżał się na ból szyi i nie mógł wydostać się z rozbitego auta. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe, straż pożarną i patrol policji. Do przyjazdu służb monitorowali stan poszkodowanego. Zszokowany wypadkiem 32-letni obcokrajowiec, który kierował ciężarówką, nie odniósł w zderzeniu obrażeń. Kilkanaście minut później strażacy zajęli się uwalnianiem zakleszczonego w toyocie mężczyzny. Po wycięciu drzwi auta mężczyzna został przekazany ratownikom, którzy przewieźli go do szpitala.

  • 2024_05_kolizja_obozowa_01
  • 2024_05_kolizja_obozowa_02
  • 2024_05_kolizja_obozowa_03


Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy