Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie z interwencji: na chodniku stoi strażnik miejski, obok niego kobieta i mężczyzna. Nieco dalej, na skrzyżowaniu, leży przewrócony skuter.Na jednym ze skrzyżowań na Woli przed południem 5 kwietnia doszło do potrącenia młodego mężczyzny jadącego skuterem. Miejsce zabezpieczyli strażnicy. Przyczyny wypadku bada policja

Około godziny 10.40 strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego patrolowali ulicę Księcia Janusza. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Brożka funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę, który podnosił z jezdni skuter jednej z firm dostarczających jedzenie. Obok niego stała skoda, z której wysiadła zdenerwowana kobieta. Jak ustalili strażnicy, chwilę wcześniej kierująca tym autem potrąciła skuter. W wyniku upadku kierujący jednośladem obywatel Sri Lanki doznał urazu nogi. Funkcjonariusze udzielili pomocy przedmedycznej poszkodowanemu oraz zabezpieczyli miejsce wypadku. Wezwali na miejsce zdarzenia pogotowie ratunkowe i policję. Kilka minut później poszkodowanym zajęli się ratownicy. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie.

Zdjęcie z interwencji: na chodniku stoi strażnik miejski, obok niego kobieta i mężczyzna. Nieco dalej, na skrzyżowaniu, leży przewrócony skuter.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy