Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: półka w drogerii z wystawionymi flakonami perfum.Wielu ludzi lubi towary ekskluzywne i drogie. Czasem jednak zbytnie umiłowanie luksusu może sprowadzić kłopoty, o czym przekonał się pewien Gruzin na Wolskiej

W piątkowy wieczór 14 stycznia wspólny patrol policji i straży miejskiej pełnił służbę na Woli. Funkcjonariusze zostali wezwani do jednej z drogerii, której kierownik zgłosił kradzież sklepową. Na miejscu okazało się, że kilka godzin wcześniej w innej placówce tej sieci skradziono perfumy za blisko trzy tysiące złotych, a wizerunek złodzieja rozesłano mailem do innych sklepów. Kierownik drogerii na Wolskiej rozpoznał wśród klientów domniemanego sprawcę, a gdy ten przekraczał linię kas, odezwał się sygnał alarmowy. Mężczyzna został zatrzymany do czasu przyjazdu patrolu.
Obywatel Gruzji został poproszony o dobrowolne wydanie skradzionych rzeczy. W jego plecaku znalazło się osiem opakowań luksusowych perfum i wód toaletowych, które wyceniono na blisko 2900 złotych. Gruzina przewieziono do komisariatu policji w Ursusie.

Współpracujemy