Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Stojący przy karetce pogotowia strażnik miejski na miejscu zdarzeniaMogło skończyć się tragicznie. Wczesnym popołudniem 15 lipca w krzakach nieopodal pętli autobusowej na Woli leżał nieprzytomny mężczyzna. Na szczęście został zauważony przez strażników miejskich. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie.

Minęła godzina 13, gdy strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego rozpoczęli patrolowanie otoczenia pętli autobusowej przy Forcie Wola. Przechodząca obok kobieta wskazała im na znajdujący się tam nieduży pawilon, po czym oddaliła się. Podczas kontroli otoczenia budynku zajrzeli też za rosnące po sąsiedzku krzaki. Pomiędzy gałęziami zauważyli leżącego na trawniku człowieka. Od mężczyzny nie było czuć alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili jego czynności życiowe. 30-latek był nieprzytomny, ale oddychał. Strażnicy ułożyli go w pozycji bocznej bezpiecznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Do przyjazdu karetki kontrolowali jego czynności życiowe. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala.

Stojący przy karetce pogotowia strażnik miejski na miejscu zdarzenia

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy