Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Licznik elektryczny z nielegalnym podłączeniemStrażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska 5 marca prowadzili kontrole warsztatów usługowych przy ul. Prymasa Tysiąclecia. Kontrolowali podmioty pod kątem spalania odpadów. Tymczasem odkryli, że jeden z najemców kradnie prąd.

W kontrolowanym warsztacie prowadzone były usługi motoryzacyjne. Lokal był wynajmowany. Strażnicy miejscy ujawnili dodatkowy licznik elektryczny i poskręcane wiązki kabli. Na miejscu kontroli pojawił się zarządca posesji, który poinformował, że tej instalacji wcześniej nie było. Najemca próbował się tłumaczyć, że kupił nowy licznik, ale nie poinformował o tym właściciela. Natomiast zarządca nieruchomości wyjaśnił strażnikom, że pobór prądu był rozliczany w ramach umowy najmu, a to, co odkryli strażnicy, nazwał kradzieżą. W tej sytuacji wezwano patrol policji, któremu przekazano ujętego amatora darmowego prądu.

  • 2021_03_kradziez_pradu_01
  • 2021_03_kradziez_pradu_02
  • 2021_03_kradziez_pradu_03
  • 2021_03_kradziez_pradu_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy