Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 10 radioStrażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego często patrolują stolicę razem z policjantami. Taka współpraca przynosi często niespodziewane wyniki. Przykładem tego może być wczorajsza interwencja na Odolanach.

Wspólny patrol Straży Miejskiej i policji otrzymał rankiem 30 listopada zgłoszenie o podejrzanych osobach kręcących się w rejonie ulicy Potrzebnej. W tej okolicy ruch pieszych jest niewielki. Znajdują się tam rozległe tereny kolejowe, do których przylegają opuszczone działki. Około godziny 8.15 funkcjonariusze zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Podczas podjętej interwencji, został on wylegitymowany.Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany ponieważ ma do odbycia karę aresztu. Funkcjonariusze przewieźli ujętego do aresztu śledczego na Służewcu, gdzie spędzi święta i powita nowy rok.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy