Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 karetkaDo strażników miejskich z IV Oddziału Terenowego, którzy rankiem 5 lipca patrolowali okolice bazaru Olimpia podbiegł zdenerwowany przechodzień, który poinformował funkcjonariuszy, że ulicą Górczewską idzie zakrwawiony mężczyzna. 

Strażnicy pobiegli we wskazanym kierunku. Na chodniku przy Górczewskiej zobaczyli zataczającego się mężczyznę, który był cały we krwi. Po chwili mężczyzna upadł. Funkcjonariusze sprawdzili jego obrażenia. Sprawdzili też, czy nie ma przy sobie niebezpiecznych narzędzi. Na przedramieniu miał głęboką i obficie krwawiącą ranę. Prawdopodobnie uszkodzona była tętnica. Strażnicy założyli powyżej rany opaskę uciskową i założyli opatrunek na ranę i natychmiast wezwali karetkę pogotowia i policję. Do przyjazdu karetki monitorowali stan rannego, który chwilami tracił przytomność. Pogotowie ratunkowe natychmiast zabrało rannego do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy