Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 06 karetkaPośpiech jest złym doradcą. Szczególnie na drodze. Przekonał się o tym pewien kierowca toyoty, który wpadł na motocykl przecinający al. Solidarności przy Żelaznej. Pomocy poszkodowanemu udzielili strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego, którzy 16 września ok. godz. 16.50 jechali al. Solidarności, byli świadkami zderzenia toyoty z motocyklem honda. Kierowca samochodu na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, który miał zielone światło. Auto uderzyło w bok jednośladu. W wyniku zderzenia kierujący motocyklem przewrócił się na jezdnię i doznał poważnej rany nogi oraz obrażeń barku. Strażnicy miejscy natychmiast zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili pomocy przedmedycznej motocykliście. Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia i patrol policji. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadziła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy