Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 09 motowyciek 01Troska o bezpieczeństwo ludzi i czystość środowiska należą do priorytetowych zadań Straży Miejskiej. Czasami sprowadza się to do sprawnej reakcji w prostych sprawach.

O prawdopodobnym wycieku paliwa z motocykla zaparkowanego przy ulicy Ogrodowej poinformowali Straż Miejską przechodnie. Przybyły na miejsce patrol potwierdził zdarzenie. Na miejsce wezwana została straż pożarna, zaś strażnicy zajęli się ustaleniem właściciela pojazdu. Strażacy przy użyciu specjalistycznego środka zneutralizowali wyciekającą substancję. Kontakt z właścicielem jednośladu był jednak utrudniony. Zamieszanie wokół motocykla wzbudziło za to zainteresowanie jego użytkownika, którym okazał się brat właściciela. Mężczyzna przystał na propozycję upuszczenia paliwa z nieszczelnego pojazdu, aby było możliwe bezpieczne przetransportowanie go do warsztatu. Tym sposobem, dzięki zgłoszeniu czujnych mieszkańców, zagrożenie środowiska i niebezpieczeństwo zapłonu paliwa zostały zażegnane.

  • 2019_09_motowyciek_01
  • 2019_09_motowyciek_02
  • 2019_09_motowyciek_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy