Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 04 pozar drzewa 01Wielkie ognisko w pniu starego drzewa mogło być przyczyną groźnego pożaru. Na szczęście strażnicy miejscy w porę zauważyli ogień, zabezpieczyli teren i wezwali straż pożarną.

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego, którzy 22 kwietnia ok. godz. 23.45 patrolowali Wolę zauważyli, że w zagajniku przy Rondzie Radosława pali się dużych rozmiarów ognisko. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Podczas rozpoznania strażnicy miejscy ustalili, że pali się długi na 5 metrów pień grubego na prawie metr suchego drzewa. Pożar zagrażał przeniesieniem się w stronę pobliskich budynków. Wezwano straż pożarną, która po godzinie ugasiła ogień.

2019 04 pozar drzewa 012019 04 pozar drzewa 02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy