Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

jazda na bombachSzukając pomocy zawsze możesz liczyć na straż miejską. Pani pozostawiła telefon w taksówce. W odnalezieniu pomógł święty Walenty i straż miejska.

14 lutego po północy do patrolu straży miejskiej chwiejnym krokiem podeszła kobieta. Jej rozpromienione oblicze wskazywało na to, że już oddała niejednym toastem cześć świętemu Walentemu, patronowi zakochanych. Jak się okazało, miała problem. W czasie rozmowy poprosiła funkcjonariuszy o pomoc, gdyż jechała wcześniej taksówką i chyba w niej pozostawiła telefon. Zdenerwowana sytuacją „walentynka” podała strażnikom numer swojego telefonu i poprosiła, by zadzwonili na ten numer. Mimo kilku prób telefon nie odpowiadał. Pani zawiedziona i zrezygnowana udała się wolnym krokiem do domu. Wysiłki patrolu przyniosły jednak efekt: kierowca taksówki skontaktował się z nim i poinformował, że znalazł w pojeździe telefon i siatkę z bułkami. Zagubione przedmioty przekazał strażnikom. Gdy pasażerka odzyska siły może odebrać zgubę w siedzibie straży przy ul. Sołtyka.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy