Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

jazda na bombachNietypowa interwencja straży miejskiej na Woli. Zakorkowana ulica, w samochodzie ciężarna kobieta – poród już się rozpoczął , wody odeszły. Strażnicy pilotowali samochód do szpitala.

Kto mieszka w Warszawie, ten zna realia komunikacyjne naszego miasta, szczególnie w godzinach wieczornego szczytu komunikacyjnego. Piątkowy wieczór 18 stycznia to nie jest najlepsza pora na płynną jazdę samochodem ulicami stolicy. Nie ma czasu. Do szpitala jeszcze daleko, emocje sięgają zenitu, zbliża się siedemnasta, samochód stoi, nadziei na szybkie przejechanie kilku kilometrów brak. Mężczyzna wiozący do szpitala rodzącą kobietę nie stracił głowy - podbiegł do radiowozu straży miejskiej i poprosił o pomoc. Funkcjonariusze używając sygnałów uprzywilejowania pomogli wydostać się z korka zdesperowanemu kierowcy– na czas zdążył dojechać do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy