Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne kamera 01Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego, którzy 12 stycznia ok. godz. 6.15 patrolowali Wolę, otrzymali zgłoszenie, że na skrzyżowaniu Wolskiej i Prymasa Tysiąclecia w samochodzie śpi mężczyzna.

Może jak na sobotni poranek nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że opel astra stał na lewym pasie jezdni, auto miało rozbity przód i utrudniało przejazd tramwajom. W pojeździe włączone były światła awaryjne. Kierowca spał w środku, wokół niego leżały opakowania po lekach i napojach. Strażnicy miejscy obudzili kierowcę pukaniem w szybę. 25-letni mężczyzna nie potrafił logicznie odpowiedzieć co w tym miejscu robi, jak się tam znalazł i jak doszło do uszkodzenia samochodu. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji, który przejął sprawę.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy