Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne belka 01O wielkim pechu może mówić mieszkaniec Warszawy zatrzymany do kontroli 25 października na Woli- stracił dowód rejestracyjny i wolność.

Około godziny 13:00 na ul. Górczewskiej strażnicy zauważyli pojazd osobowy, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn. Kierujący zignorował znak drogowy zakaz ruchu w obu kierunkach, a pasażerowie nie używali pasów bezpieczeństwa. Patrol zatrzymał pojazd do kontroli w czasie której okazało się, że kierujący nie posiada prawa jazdy, jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności a samochód nie ma aktualnych badań technicznych. Pechowiec za kierowanie pojazdem bez uprawnień otrzymał mandat karny w kwocie 500 złotych, auto zostało odholowane na parking a jego właściciela wezwana policja zabrała do Zakładu Karnego w Warszawie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy