Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

RadiowozA chcieli tylko pomóc… Wczoraj, 20 września, strażnicy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o młodej osobie leżącej przy ulicy Obozowej. Na miejscu zastali kobietę śpiącą na chodniku, która, jak się okazało, była pod wpływem alkoholu.

W trakcie sprawdzania tożsamości przyznała, że jest na przepustce z zakładu poprawczego. Podczas interwencji zachowywała się wulgarnie i agresywnie. Obrażała strażników używając wulgarnych słów oraz gestów. Nie zastosowała się do polecenia zachowania zgodnego z prawem, w pewnym momencie opluła i popchnęła jednego z interweniujących strażników. Funkcjonariusze zastosowali wobec niej środek przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Sprawę przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy