Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uliczny patrol medyczny 01Strażnicy miejscy z Ulicznego Patrolu Medycznego kontrolowali we wtorek 18 września rejony przebywania osób bezdomnych na terenie Woli i Bemowa. W altanie na terenie ogródków działkowych funkcjonariusze zastali bezdomnego, który był spocony i skarżył się na zawroty głowy.

- Mężczyzna przyznał, że leczył się wcześniej kardiologicznie. Zmierzyliśmy mu ciśnienie, puls, poziom saturacji. Wyniki były złe. Ciśnienie było bardzo podniesione, a puls nierówny – powiedziała st. insp. Dorota Widłak z VI Oddziału Terenowego Straży Miejskiej, która jako ratownik medyczny wraz z insp. Danielem Niedziółką, udzielała pomocy mężczyźnie.

Strażnicy miejscy zdecydowali, że ze względu na zagrożenie życia bezdomnego, należy wezwać karetkę pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.


  • 2018_09_upm_01
  • 2018_09_upm_02
  • 2018_09_upm_03
  • 2018_09_upm_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy