Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 08 zlomiarze wola 01Na Towarowej patrol Straży Miejskiej zauważył dwóch mężczyzn z wózkami wiozących metalowe rury i pręty. Tuż przed wjazdem do punktu skupu złomu strażnicy podjęli interwencję.

15 sierpnia przed południem patrolujący Wolę strażnicy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy wieźli wózkami sztycę znaku drogowego, kilka słupków ogrodzeniowych i przęseł oddzielających jezdnie. Zapytani przez strażników, skąd mają swój ładunek oświadczyli, że zabrali je, za zgodą jednego z robotników, z terenu prac między Okopową, Żytnią i Lesznem. Nie potrafili jednak podać nazwiska owego robotnika ani go opisać. Patrol podejrzewając, że metalowe elementy pochodzą z kradzieży, wezwał na miejsce policję i służby miejskie.

Kilkanaście minut później na miejscu zjawiło się pogotowie drogowe ZDM i Tramwajów Warszawskich oraz policja. Szybko okazało się, że to właśnie tramwajarze zostali poszkodowani – metalowe części należały do nich. Ujętych mężczyzn wraz z łupem przekazano policji.


  • 2018_08_zlomiarze_wola_01
  • 2018_08_zlomiarze_wola_02
  • 2018_08_zlomiarze_wola_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy