Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Dzięki współpracy służb oraz zainteresowaniu właścicielki baru na Woli, zaginiony chłopiec szybko wrócił do zrozpaczonych rodziców. W sobotę około południa od Policji wpłynęło zgłoszenie o zaginionym dziecku. Dyżurny straży miejskiej natychmiast poinformował wszystkie obecne w terenie patrole. Rozpoczęły się poszukiwania malca.

Po piętnastej dyżurny otrzymuje informację na 986. Zgłasza się właścicielka baru na Woli, która twierdzi że w jej lokalu jest mały, przestraszony chłopiec bez opieki. Po sprawdzeniu elementów szczegółowych stroju chłopca, strażnik potwierdził, że to poszukiwane dziecko. Aby skrócić czas do minimum , dyspozytor straży miejskiej zawiadomił bezpośrednio Komendę Rejonową Policji Warszawa Wola o odnalezieniu zaginionego chłopca i miejscu jego przebywania. Chwilę po szesnastej dzieciak był już w ramionach szczęśliwych rodziców.
Współdziałanie służb oraz zaufanie mieszkańców do straży miejskiej spowodowało szybkie i szczęśliwe zakończenie poszukiwań chłopca.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy