Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

 

uniwersalne numer 986 na radiowozie 01Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego odnaleźli na ul. Obozowej zaginionego mężczyznę. Rodzina poszukiwała go od trzech dni.

Funkcjonariusze Oddziału Specjalistycznego 12 grudnia około godz. 21.30 otrzymali zgłoszenie o osobie z zanikami pamięci siedzącej na klatce schodowej w bloku przy ul. Obozowej. Strażnicy miejscy odnaleźli 65 mężczyznę, który nie potrafił określić gdzie się znajduje. Był bardzo wyziębiony i miał przemoczone ubranie. Na podstawie dokumentów jakie miał przy sobie ustalono adres zamieszkania we Włochach. Strażnicy miejscy skontaktowali się telefonicznie z żoną mężczyzny. Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że od trzech dni nie ma z nim kontaktu. Funkcjonariusze odwieźli go do domu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy