Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 03 udzielenie pomocy 01Niemal w centrum stolicy ok. 50–letni mężczyzna stracił przytomność. Pomocy przedmedycznej udzielili mu przechodnie oraz strażnicy miejscy, którzy przejeżdżali w pobliżu.

Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy w sobotę 4 marca ok. godz. 16.40 jechali przez Rondo Daszyńskiego, zostali zatrzymani przez przechodnia, który wskazał leżącego na chodniku nieprzytomnego mężczyznę. Strażnicy miejscy wezwali karetkę pogotowia. Mężczyźnie udzielały pomocy przedmedycznej dwie osoby. Strażnicy miejscy włączyli się do akcji ratunkowej prowadząc przez będącą na wyposażeniu radiowozu maskę do sztucznego oddychania oraz wymieniając innych podczas masażu serca. Pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy