Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 03 alkohol auto

Kierowca ujęty 2 marca przez strażników miejskich na Muranowie był nietrzeźwy i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Strażnicy miejscy przekazali mężczyznę policji.

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego, którzy w czwartek ok. godz. 10.50 patrolowali ul. Esperanto, zauważyli forda focusa jadącego po drodze dla rowerów i chodniku. Kierowca zmusił do zejścia z chodnika dwie idące z przeciwka osoby. Strażnicy podjęli interwencję. Na widok radiowozu kierowca forda wjechał na podwórko i zatrzymał się. Podczas podjętych czynności funkcjonariusze poczuli od kierowcy zapach alkoholu. Mężczyzna mówił niewyraźnie. Wezwano patrol policji. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kierowca został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV i przebadany alkomatem – wynik 1 promil (0,55 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy