Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 10 Straznicy miejscy udzielili pomocy rannemu w zderzeniuNad ranem doszło do zderzenia peugeota z ciężarową scanią. Poszkodowany został jeden z pasażerów auta osobowego. Strażnicy miejscy opatrzyli mężczyznę. Pogotowie zabrało rannego do szpitala.

W środę ok. godz. 4.40 doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ul. Okopowej i al. Solidarności. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Peugeot, w którym z rozbity został przód pojazdu oraz ciężarówka marki Scania – zniszczony został bok naczepy. Jak ustalili funkcjonariusze pojazdem osobowym podróżowały trzy osoby. W wyniku zderzenia ucierpiał jeden z pasażerów peugeota. Kierowca ciężarówki i dwie pozostałe osoby jadące autem osobowym nie odniosły obrażeń.

Funkcjonariusze opatrzyli mężczyźnie ranę czoła i nosa oraz wezwali karetkę pogotowia. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Do przyjazdu policji strażnicy zabezpieczali miejsce wypadku.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy