Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Ranna pustułka w ręku strażnika miejskiego na tle bocznej ściany radiowozu Straży Miejskiej (Patrol Eko).Piękna pustułka podczas polowania zapędziła się w okolice lotniska na Okęciu. Niestety, młody ptak został ranny w skrzydło. Pechowcem zaopiekowali się strażnicy miejscy z Ekopatrolu

Dochodziła godzina 8.30, gdy strażnicy miejscy z Ekopatrolu otrzymali wezwanie na ulicę Wieżową. Na terenie należącym do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej ochrona zauważyła ranną pustułkę. Po przybyciu strażnicy skontaktowali się z pracownikami ochrony, którzy wskazali im miejsce, gdzie widzieli ptaka. Funkcjonariusze odnaleźli i odłowili pechowca. Podczas wstępnych oględzin stwierdzili, że młoda pustułka jest ranna w skrzydło. Ptaka umieścili w transporterze i przewieźli do Ptasiego Azylu w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym, gdzie pod okiem specjalistów weterynarii będzie mógł wrócić do zdrowia.

Pustułka w ręku strażnika na tle bocznej ściany radiowozu Straży miejskiej (Patrol Eko).

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy