Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: kamera nasobna na kamizelce taktycznej strażnika miejskiego.Tuż za budynkami przy ulicy Iłżeckiej na Okęciu przebiega linia kolejowa w kierunku Piaseczna, nad którą przerzucona jest kładka techniczna. Właśnie przez nią próbowali przejść wczesnym popołudniem 31 marca dwaj młodzi mężczyźni. Jeden z nich był nietrzeźwy

Kładka techniczna nad torami kolejowymi nie służy jako przejście dla pieszych. Ułożono na niej rury ciepłownicze biegnące z Mokotowa na Ochotę. Dwaj młodzi mężczyźni uznali jednak, że jest to miejsce, w którym mogą świetnie się bawić. Nie zważając na to, że w każdej chwili mogą spaść na torowisko, kręcili się pomiędzy rurami ciepłowniczymi. Na szczęście ktoś ich zauważył i powiadomił o ich wyczynach strażników miejskich. Gdy funkcjonariusze III Oddziału Terenowego przybyli na miejsce, stwierdzili, że jeden z mężczyzn jest pod wpływem alkoholu. Strażnicy sprowadzili ich bezpiecznie z kładki. Nietrzeźwy został przewieziony do SOdON. Gdy wytrzeźwieje, może zda sobie sprawę z tego, na jakie niebezpieczeństwo się naraził.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy