Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: strażnicy miejscy w kamizelkach z napisem "Ratownik medyczny"Podczas patrolu we Włochach strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę, który na chodniku prowadził masaż serca nieprzytomnego przechodnia. Funkcjonariusze natychmiast włączyli się do akcji ratunkowej.

Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy 18 października patrolowali osiedle Raków, około godziny 11.40 przed jednym z budynków na ulicy Instalatorów zauważyli człowieka leżącego na chodniku. Inny mężczyzna, jak się później okazało – instruktor nauki jazdy, klęczał obok, uciskając klatkę piersiową leżącego. Funkcjonariusze natychmiast włączyli się do akcji ratunkowej. Wezwano pogotowie ratunkowe. W trakcie prowadzonej resuscytacji u mężczyzny powracały funkcje życiowe, lecz po chwili ponownie zanikały. Po przyjeździe karetki czynności przejęli ratownicy. Po paru minutach mężczyzna został zabrany do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy