Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Plama ropy w kanaleStrażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska przed południem 2 marca kontrolowali tereny sąsiadujące z lotniskiem na Okęciu. Podczas czynności prowadzonych na ulicy Komitetu Obrony Robotników funkcjonariusze zauważyli ropopochodne plamy w znajdującym się tam kanałku.

Przy jednym z budynków znajdujących się przy ulicy KOR strażnicy zauważyli na powierzchni wody rozległą plamę o zapachu benzyny. Woda na tym odcinku nie płynie od strony lotniska, a od strony ulicy Hynka. Funkcjonariusze udali się tam. Po dotarciu ustalono, że woda wydostaje się z betonowego spustu. Tu woda płynęła z drugiej strony ulicy pod ziemią. W tej sytuacji wezwano straż pożarną, która zneutralizowała skażenie. Teren, na którym doszło do zanieczyszczenia wody, będzie nadal kontrolowany.

  • 2021_03_kanal_okecie_01
  • 2021_03_kanal_okecie_02
  • 2021_03_kanal_okecie_03
  • 2021_03_kanal_okecie_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy