Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

kamien 180Nie wiadomo, jak znalazł się na pasie ruchu – spadł z jakiejś ciężarówki czy może wtoczył go tam jakiś „żartowniś” – wiadomo, że obecność głazu na pasie ruchu stwarzała ogromne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Interweniowały służby.

Strażnicy miejscy, którzy w weekend patrolowali Włochy, otrzymali od dyspozytora polecenie udania się na ulicę Czereśniową, gdzie na jezdni – na pasie ruchu miał znajdować się pokaźnych rozmiarów głaz stwarzający duże zagrożenie w ruchu drogowym. Strażnicy natychmiast udali się na miejsce. Zgłoszenie potwierdziło się. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce w taki sposób, by ruch na drodze odbywał się bezpiecznie, oznaczyli kamień biało-czerwoną taśmą ostrzegawczą oraz wezwali straż pożarną, która usunęła niebezpieczeństwo.

  • kamien_1
  • kamien_2
  • kamien_3

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy