Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 uniwersalne pijany kierowcaStrażnicy miejscy wspólnie z policjantem zatrzymali kierującego jadącego „wężykiem”. Nietrzeźwy kierowca z Gruzji nie mógł się zdecydować, czy rozumie po polsku.

Funkcjonariusze patrolu strażniczo-policyjnego, kontrolując późnym wieczorem Włochy, zatrzymali kierowcę pojazdu, który poruszał się „wężykiem”. Kierujący, obywatel Gruzji został zbadany alkomatem. Badanie zostało wykonane jeszcze 3 razy, każde kolejne wskazanie było wyższe niż poprzednie. Tymczasem Gruzin wielokrotnie zmieniał zdanie w kwestii znajomości języka polskiego. Wreszcie przyznał, że po polsku rozumie i wytłumaczył, że zanim siadł za kierownicą wypił dwa piwa – ostateczny wskazanie alkomatu to 0,7 promila. Sprawę przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy