Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

restauracja autobusStrażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego otrzymali wezwanie na ul. Łopuszańską, gdzie w autobusie leżał na podłodze mężczyzna. Był nieprzytomny.

Strażnicy próbowali nawiązać z mężczyzną kontakt, ale bezskutecznie. Nieprzytomny miał ledwo wyczuwalny puls, skóra na twarzy była lekko sina. Pasażer nie reagował na bodźce. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, a mężczyznę ułożyli w pozycji bocznej i monitorowali jego funkcje życiowe. Po chwili stwierdzili, że jego ciało wiotczeje i zanika oddech. Strażnicy udrożnili drogi oddechowe chorego i przystąpili do resuscytacji. Po kilku minutach funkcje życiowe powróciły. Przybyła na miejsce załoga pogotowia przejęła dalsze czynności ratunkowe. Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy