Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne nieletni 02Wiosna coraz bliżej, trudno wysiedzieć na lekcjach gdy za oknem taka piękna pogoda. Dwie uczennice jednego z gimnazjum postanowiły skorzystać z tych miłych warunków pogodowych.

Do pełni szczęścia brakowało im tylko alkoholu. Tu można zadać pytanie, jak nieletnie weszły w jego posiadanie? Dziewczyny tłumaczyły, że zawsze można liczyć na nieznajomych, którzy pomogą w zakupach. Na szczęście radość z delektowania się „procentami” na tyłach dworca PKP Włochy zakończyli patrolujący to miejsce strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego. Funkcjonariusze po otrzymaniu danych osobowych uczennic, skontaktowali się z ich rodzicami, którzy po przybyciu na miejsce, wyrazili chęć zabrania córek do domu. Na pewno rodzice nie byli dumni z córek. Oby oprócz „szlabanu” na gry komputerowe odbyli z pociechami dyscyplinujące rozmowy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy