Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 12 pies studzienka 01W niedzielę 2 grudnia około godziny piętnastej strażnicy z ekopatrolu otrzymali zgłoszenie o psie uwiezionym w studzience w dzielnicy Włochy.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że owczarek niemiecki znajduje się na dnie 5 metrowej studzienki. Z informacji otrzymanej na miejscu zwierzę prawdopodobnie przebywa w studzience już 4 dni. Wyglądał na wyziębionego, przestraszonego i głodnego. Z uwagi na trudności w wydobyciu psa, wezwano straż pożarną ze specjalistycznym sprzętem oraz lekarza weterynarii. Duży stres oraz agresja psa, wymusiła podanie środka usypiającego. Dopiero wtedy, wspólnymi siłami funkcjonariuszy oraz strażaków, możliwe było wydobycie go na powierzchnię. Szybko został umieszczony w transporterze i przewieziony do Schroniska na Paluchu. Dzięki umieszczonemu czipowi powiadomiono właściciela psa o jego losie.

  • 2018_12_pies_studzienka_01
  • 2018_12_pies_studzienka_02
  • 2018_12_pies_studzienka_03
  • 2018_12_pies_studzienka_04
  • 2018_12_pies_studzienka_05

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy