Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 10 ranny bakZnaleziony we wtorkowy wieczór przy ul. Radarowej bąk dzięki czujności jednej z mieszkanek Włoch został uratowany i przewieziony przez funkcjonariuszy z Ekopatrolu do Ptasiego Azylu. Zajęli się nim specjaliści.

We wtorek 10 września przed godziną 21.00 strażnicy miejscy z Ekopatrolu otrzymali polecenie udania się na ul. Radarową, gdzie miała na nich oczekiwać kobieta, która znalazła rannego ptaka. Na miejscu zgłaszająca poinformowała mundurowych, że niedaleko swojego mieszkania, w trawie znalazła ptaka, który miał zakrwawione skrzydło. Jak się okazało, był to bąk, który nie był w stanie samodzielnie poruszać się.
Ptak został przewieziony przez strażników miejskich do Ptasiego Azylu działającego przy warszawskim zoo i przekazany pod opiekę specjalistów.

Referat Prasowy

2017 10 ranny bak

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy