Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 11 ujeci na kradziezyOchrona sklepu we Włochach przyłapała 2 listopada na kradzieży dwóch nastolatków. Wezwano patrol. Funkcjonariusze ujawnili przy jednym z nich marihuanę.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji ok. godz. 8.20 podjął interwencję w jednym ze sklepów przy al. Krakowskiej. Ochrona ujęła na kradzieży produktów spożywczych dwóch nastolatków w wieku 15 i 19 lat. Podczas przeszukania plecaka należącego do 19-latka funkcjonariusze ujawnili dwa foliowe woreczki z zawartością suszu roślinnego. Obaj ujęci zostali przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji. Przeprowadzone tam badanie wykazało, że jest to marihuana o wadze 4,2 grama. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy