Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Trzy kanistry stojące jeden na drugim z podejrzaną zawartością, znalezione przez strażników miejskichCztery dwudziestolitrowe pojemniki z silną trucizną zabezpieczyli wieczorem 16 marca strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego. Chemikalia zostały porzucone w zaroślach przy ul. Sytej na Wale Zawadowskim.

Tuż po godzinie 18 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o porzuconych przy ul. Sytej pojemnikach z nieznaną substancją. Funkcjonariusze zlokalizowali cztery plastikowe baniaki ustawione w zaroślach przy szutrowej drodze. Każdy z 20-litrowych pojemników był zakręcony i miał oznaczenia toksycznej zawartości. Strażnicy zabezpieczyli miejsce przed dostępem osób postronnych i wezwali straż pożarną. Po sprawdzeniu przez strażaków szczelności pojemników uzgodniono, że zawartość pojemników powinna zostać zutylizowana przez specjalistyczną firmę. Do tego momentu strażnicy miejscy zabezpieczali porzucone zbiorniki.

  • 2021_03_kanistry_wilanow_01
  • 2021_03_kanistry_wilanow_02
  • 2021_03_kanistry_wilanow_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy