Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 07 nieletnia nozNastolatka z nożem w ręku biegała wieczorem 23 lipca po Miasteczku Wilanów. Wystraszeni przechodnie zaalarmowali strażników miejskich. Dziewczyna została ujęta, rozbrojona i przekazana policji.

Dochodziła godzina 20, gdy do patrolujących Wilanów strażników miejskich z II Oddziału Terenowego, podbiegli młodzi ludzie. Zdenerwowani poinformowali funkcjonariuszy, że przed budynkiem urzędu dzielnicy wymachując nożem biega dziewczyna. Natychmiast podjęto interwencję. Strażnicy udali się w kierunku wskazanym przez świadków. Kilka minut później zauważyli nastolatkę odpowiadającą podanemu rysopisowi. Nieletnia została wylegitymowana. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznała, że ma przy sobie duży nóż kuchenny. Czternastolatka powiedziała, że nosi go do obrony przed starszymi mężczyznami. Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, wezwali patrol policji i matkę dziewczyny. Ujętą nastolatkę przekazano policji.

2020 07 nieletnia noz

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy