Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 03 Antenowa szambo 1 180x13516 marca funkcjonariusze Referatu ds. Kontroli Środowiska otrzymali zlecenie dotyczące nieprzyjemnego zapachu unoszącego się nad jedną z wawerskich ulic.


Wstępne oględziny terenu niczego nie wykazały, jednak po pewnym czasie strażnicy odkryli na jednej z posesji wystający z ziemi wąż. Zgodnie ze swoimi uprawnieniami przystąpili do kontroli.
Na placu okazało się, że podejrzany szlauch podłączony jest do pompy, która ścieki z bezodpływowego zbiornika przelewała na teren posesji. Proceder trwał już dość długo, bo zdążyło powstać już cuchnące rozlewisko – coś w rodzaju specyficznego oczka wodnego…
Właściciel posesji został ukarany mandatem.

2017 03 szambo antenowa 12017 03 szambo antenowa 22017 03 szambo antenowa 32017 03 szambo antenowa 4

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy