Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski oglądający rozrzucone mięso na "psiej łączce".We wtorek, 14 czerwca do II Oddziału Terenowego straży miejskiej wpłynęło zawiadomienie o rozrzuconych na trawie w dziwny sposób kawałkach mięsa. Zgłaszający obawiał się, że w mięsie mogą być ostre przedmioty

Strażnicy niezwłocznie udali się pod wskazany adres. Po kilkuminutowej penetracji terenu, na szerokim trawniku, ciągnącym się wzdłuż alei KEN trafili na pierwsze, drobiowe udko. W jego sąsiedztwie, na powierzchni około 50 metrów kwadratowych, ktoś porozrzucał kilkanaście kolejnych kawałków mięsa. Ze względu na nietypowy charakter sprawy i możliwość popełnienia przestępstwa, o sprawie została powiadomiona policja. Strażnicy skontaktowali się również z zarządcą terenu, który wysłał na miejsce ekipę sprzątającą. Do czasu jej przybycia patrol straży pozostawał na miejscu, aby ostrzegać ludzi z dziećmi i „psiarzy” o potencjalnym zagrożeniu. Po godzinie 15 teren został dokładnie przejrzany i uprzątnięty. W mięsie nie było ostrych przedmiotów, czego obawiał się zgłaszający.
Strażnicy z Ekopatrolu zalecają jednak, by w razie występowania podobnych sytuacji, chronić swe psy przez nałożenie kagańca.

  • 2022_06_mieso_ursynow_01
  • 2022_06_mieso_ursynow_02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy