Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik robiący opatrunek głowy- zdjęcie ilustracyjnePasażerowie zmierzający poniedziałkowym świtem do pracy zawiadomili, że na przystanku na Bródnie siedzi zakrwawiony mężczyzna. Poszkodowany, któremu pierwszej pomocy udzieli strażnicy miejscy, okazał się turystą z Norwegii.

Strażnicy z VI Oddziału Terenowego tuż przed godziną siódmą otrzymali wezwanie na przystanek św. Wincentego-Żuromińska, gdzie miał znajdować się ranny w głowę człowiek. Kiedy po chwili dotarli na miejsce, zastali siedzącego mężczyznę z rozbitą głową. Poszkodowany spał. Strażnicy w ramach pomocy przedmedycznej opatrzyli krwawiący łuk brwiowy. Rana była poważna, więc na miejsce wezwano pogotowie. Funkcjonariusze ustalili, że poszkodowany jest Norwegiem, który do Polski przyjechał na wakacje. Po zbadaniu obcokrajowca przez zespół ratowników okazało się, że rana wymaga szycia. Ranny Norweg został zabrany do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy