Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski stoi przed otwartym przedziałem przewozowym radiowozu, w którym siedzi dwóch ujętych mężczyzn.Dwóch mężczyzn po południu 16 maja natarczywie próbowało wyłudzić pieniądze od klientów stacji paliw na Targówku. Gdy zareagował pracownik firmy, jeden z nich zaczął grozić mu pobiciem. Wezwano strażników miejskich. Agresorzy zostali ujęci.

Tuż przed godziną 17 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie ze stacji paliw przy ulicy Łabiszyńskiej, gdzie dwóch natarczywie żebrzących mężczyzn groziło pobiciem i uszkodzeniem ciała pracownikowi. Mężczyzna poprosił, żeby opuścili teren stacji - na co jeden z nich zareagował groźbami, mówiąc między innymi, że będzie „czekał na niego po pracy i urwie mu łeb”. Pracownik dokładnie opisał patrolowi, jak wyglądali i w którą stronę się oddalili. Strażnicy odnaleźli mężczyzn przed jednym z sieciowych sklepów. Obaj zostali przewiezieni na stację paliw, gdzie ich rozpoznano. Mężczyzna wskazał też, który z ujętych mu groził. Na miejsce wezwano patrol policji. Sprawca, który groził pracownikowi stacji został przewieziony do komisariatu policji.

Strażnik miejski stoi przed otwartym przedziałem przewozowym radiowozu, w którym siedzi dwóch ujętych mężczyzn.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy