Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy w radiowozieDo radiowozu strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego, którzy po południu 21 kwietnia patrolowali okolice centrum handlowego przy Głębockiej, podbiegł mężczyzna i poinformował, że w swoim mitsubishi wiezie z Białołęki matkę i jej roczne dziecko, które wypadło z balkonu na drugim piętrze.

Ponieważ ulice były zatłoczone, kierowca poprosił o eskortę do pobliskiego szpitala. Maluszek był przytomny i głośno płakał. Funkcjonariusze natychmiast włączyli sygnały dźwiękowe oraz świetlne i poinstruowali mężczyznę, by jechał za nimi. Kilka minut później konwój dotarł na izbę przyjęć, a dziecko zostało przekazane lekarzom.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy