Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski pochyla się nad leżącym na ścieżce rowerowej młodym mężczyzną.Wystające elementy studzienki znajdującej się na ścieżce rowerowej przy Trasie Toruńskiej były prawdopodobnie przyczyną wypadku nastoletniego rowerzysty. Poszkodowanym chłopcem zaopiekowali się przechodnie i strażnicy miejscy.

Podczas patrolowania Targówka po południu 18 kwietnia strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zauważyli młodego człowieka leżącego na ścieżce rowerowej. Przy chłopcu leżał rower i stały dwie osoby. Strażnicy podjęli interwencję. Rowerzysta miał zakrwawioną twarz, ale był przytomny. Jak wyjaśniał 15-latek, kiedy jechał po ścieżce rowerowej, zahaczył o wystający element studzienki, która znajdowała się na trasie jego przejazdu. Rower przewrócił się, a chłopak uderzył brodą o chodnik. Rana obficie krwawiła. Przechodnie poinformowali funkcjonariuszy, że wezwali już pogotowie ratunkowe. Do przyjazdu karetki strażnicy zaopiekowali się nastolatkiem. Udzielili mu pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczyli kocem termicznym. Powiadomili także o zdarzeniu jego opiekunów. Kilkanaście minut później karetka zabrała chłopca do szpitala dziecięcego, a przybyły na miejsce ojciec poszkodowanego zabrał jego rzeczy i rower. O zagrożeniu związanym ze studzienką na ścieżce rowerowej powiadomiono właściwe służby.

Strażnik miejski pochyla się nad leżącym na ścieżce rowerowej młodym mężczyzną.Strażnik miejski udziela pomocy leżącemu na ścieżce rowerowej nastolatkowi

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy