Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski i policjant prowadzący mężczyznę przyłapanego na łamaniu zakazu prowadzenia pojazdów.Niektórzy kierowcy mają za nic przepisy ruchu drogowego, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg, a nawet – sądowe zakazy wydane z powodu ich złamania. Należy do nich pewien 30-latek, którego przed południem 12 marca ujął wspólny patrol straży miejskiej i policji.

Podczas patrolowania Zacisza funkcjonariusze zauważyli około godziny 10 peugeota jadącego ulicą Mroźną. Auto zatrzymali, by skontrolować trzeźwość kierowcy. Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec stolicy. Był trzeźwy. Po sprawdzeniu jego danych personalnych w policyjnej bazie danych funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie może prowadzić samochodu, ponieważ obowiązuje go wydany w październiku sądowy zakaz. Co więcej – ten sam sąd zakazał mu ponownie prowadzenia pojazdów za złamanie wcześniejszego zakazu. Kierowca został ujęty i przewieziony do pobliskiego komisariatu policji.

Strażnik miejski i policjant prowadzący mężczyznę przyłapanego na łamaniu zakazu prowadzenia pojazdów.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy