Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Rozbita przednia szyba w fordzie zaparkowanym na Bródnie. W tle radiowóz straży miejskiej. Czujne oko strażnika pomogło odnaleźć poszukiwany od dawna samochód. Auto stało zaparkowane na jednej z ulic na Bródnie.

Strażnik miejski z VI Oddziału Terenowego, który 8 marca patrolował Targówek z pracownicą ZOM, zauważył na ulicy Ogińskiego niechlujnie zaparkowany samochód marki Ford. Podczas oględzin pojazdu okazało się, że w aucie po stronie pasażera zbita była przednia szyba. Wyglądało to tak, jakby samochód kogoś potrącił. Na dodatek drzwi nie były zamknięte, a wygląd wnętrza wskazywał na to, że auta dawno nikt nie używał. Na miejsce interwencji strażnik wezwał patrol policji. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że pojazd był poszukiwany. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadziły odpowiednie służby.

Rozbita przednia szyba w fordzie zaparkowanym na Bródnie. W tle radiowóz straży miejskiej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy