Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Odnaleziony na Targówku skuterPodczas patrolowania Targówka strażnicy miejscy zwrócili uwagę na nieprawidłowo zaparkowany skuter. Jak się wkrótce okazało, został on porzucony po kradzieży.

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego, którzy rankiem 22 lutego patrolowali Targówek, zauważyli nieprawidłowo zaparkowany skuter. Pojazd stał na chodniku przy ulicy Odrowąża. Gdy funkcjonariusze przyjrzeli się bliżej jednośladowi, zauważyli, że ma zbite jedno z tylnych świateł. Skuter sprawiał wrażenie porzuconego i przez dłuższy czas nieużytkowanego. Strażnicy wezwali patrol policji, by sprawdzić, czy pojazd nie został skradziony. Policjanci, którzy przybyli na miejsce interwencji, sprawdzili numery rejestracyjne skutera i ustalili, że jednoślad jest poszukiwany przez właściciela. Dalsze czynności w tej sprawie będzie prowadziła policja.

  • 2023_02_skuter_targowek_01
  • 2023_02_skuter_targowek_02
  • 2023_02_skuter_targowek_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy