Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Piec z przepalonym olejemPodczas kontroli warsztatu samochodowego na Targówku strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska natrafili, 2 lutego na kolejny przypadek spalania zużytego oleju samochodowego w piecu. Przykry zapach roznosił się po okolicy i zatruwał sąsiadów.

Od dawna strażnicy miejscy informują o przeprowadzanych kontrolach pieców w zakładach, warsztatach i prywatnych posesjach. Mimo opisywania kolejnych przypadków spalania w nich zakazanych substancji ciągle ujawniane są nowe przypadki takich praktyk. W dniu 2 lutego funkcjonariusze Referatu Ochrony Środowiska kontrolowali firmy na Targówku. W trakcie tych czynności strażnicy odwiedzili jeden z warsztatów samochodowych przy ulicy Gniazdowskiej. Gdy funkcjonariusze skontrolowali zainstalowany tam piec na olej opałowy okazało się, że spalany był w nim zużyty olej silnikowy. Strażnicy polecili by zaprzestano podobnych praktyk i ukarali winnych. Kontrole pieców będą kontynuowane.

  • 2023_02_olej_targowek_002
  • 2023_02_olej_targowek_01
  • 2023_02_olej_targowek_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy