Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Pudło ze skradzioną sokowirówką.Najpierw twierdził, że sokowirówkę dostał od cioci. Potem, że sprzęt znalazł na śmietniku. Gdy strażnicy ujawnili przy nim mandaty za kradzież, porzucił urządzenie i zaczął uciekać. Jednak funkcjonariusze byli szybsi.

Wieczorem 13 stycznia strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali od zespołu ratownictwa medycznego zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie znajdującym się przy ulicy Toruńskiej. Gdy przybyli na miejsce interwencji, ten siedział na kartonowym opakowaniu jakiegoś urządzenia. Funkcjonariusze zainteresowali się zwartością pudełka. Okazało się, że jest w nim fabrycznie nowa wyciskarka soków. Młody, 23-letni mężczyzna był wyraźnie niezadowolony z zainteresowania funkcjonariuszy sprzętem. Twierdził, że dostał go od cioci, a potem, że znalazł na śmietniku. Podczas interwencji strażnicy znaleźli również przy mężczyźnie fabrycznie nowe gogle narciarskie oraz kilka niezapłaconych mandatów, m.in. za kradzież. Widząc, że grunt pali mu się pod nogami, młodzieniec nagle wstał i rzucił się do ucieczki w kierunku ulicy Annopol. Strażnicy ujęli go po przebiegnięciu niespełna 100 metrów. Ujętego przekazali wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

Pudło ze skradzioną sokowirówką.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy